اعتماد اولین قدم است

تا چه اندازه در مسیر موفقیتمان به پشتیبانمان اعتماد داریم؟

وقتی به پزشک مراجعه می‌کنید در اولین گام برای بهبود سلامتی‌تان به او اعتماد می‌کنید و برای تشخیص بیماری و انجام اقدامات لازمه به او تکیه می‌کنید و تا زمانی که بهبودی حاصل شود به انجام آزمایشات و توصیه‌های او عمل می‌کنید. همین اتفاق برای سایر مشاغل مرتبط با زندگی‌مان می‌افتد: به یک نجار برای ساخت کتابخانه‌ای که قرار است محل کتاب‌های دوست‌داشتنی‌مان شود اعتماد می‌کنیم. به یک معمار برای ساختن خانه‌مان و به یک معلم در طول سال تحصیلی!

تا چه اندازه در مسیر موفقیتمان به پشتیبانمان اعتماد داریم؟ می‌تواند این عدد بین صفر تا صد برای هر دانش‌آموزی متفاوت باشد و تا این‌جا کاملاً اختیاری است؛ اما دانش‌آموزان کانونی سرزمینم تا زمانی که به پزشکمان اعتماد نداشته باشیم نه او می‌تواند راهکار‌های دست‌یابی به سلامتی را با فراغ بال در اختیارمان بگذارد و نه ما می‌توانیم راه‌های درمانی او را با آسودگی انجام دهیم و این یعنی وقفه در بهبود سلامتی! اکنون ما که به دنبال موفقیت و بهترین‌ها در امر تحصیلمان هستیم در رابطه به پشتیبانمان اولین گام را محکم برداریم و از او در مسیر دست‌یابی به موفقیت تحصیلی‌مان کمک بخواهیم و سؤالات و نیازهای‌مان را با او مطرح کنیم. راهکار‌های او را به‌درستی انجام دهیم و از ابزارها و منابعی که معرفی می‌کند بهره ببریم تا با آسودگی بیش‌تری به سمت موفقیت گام برداریم.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب