آمار صدور گواهی ممتازی برای دانشجویان دانشگاه امیرکبیر

صدور گواهی ممتازی در زمان پذیرش دانشجوی بدون آزمون در دانشگاه‌ها به اوج خود یعنی روزانه ۲۰ گواهی می‌رسد و درطول سال هفته ای ۱۰ گواهی صادر می‌شود.

طاهره سیدنا درگفتگو با خبرنگار مهر گفت: دانشجویان برای عضویت در هیات علمی، معرفی به بنیاد نخبگان و یا برای هر فعالیتی که نیاز به گواهی ممتازی دارند، به اداره استعدادهای درخشان دانشگاه امیرکبیر مراجعه می کنند تا برای آنها گواهینامه ممتازی صادر شود.

وی ادامه داد: صدور گواهی ممتازی در زمان پذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌ها به اوج خود می رسد و روزانه حدود ۲۰ گواهی ممتازی صادر می شود ولی در زمان عادی در طول هفته ۱۰ گواهی ممتازی صادر می شود.

رئیس اداره استعدادهای درخشان دانشگاه امیرکبیر از جمله تسهیلات دانشجویان استعداد درخشان به تحصیل همزمان در دو رشته، اخذ ۲۰ واحد اضافی، پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز و برگزیدگان جشنواره‌ها و مسابقات معتبر بین المللی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اشاره کرد.

وی همچنین در ادامه از اختصاص کمک هزینه ای برای حمایت از پایان نامه‌های دانشجویان استعداد درخشان در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب