اتمام آماده سازی کتب درسی/ توزیع کتابها از 15شهریور

معاون وزیر آموزش و پرورش از اتمام آماده سازی کتب درسی خبر داد و گفت: عملیات چاپ کتب آغاز شده و کتابها به مرور زیرچاپ می‌روند و به استانها ارسال می‌شوند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محی الدین بهرام محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» ایسنا، با بیان اینکه از نیمه دوم شهریور توزیع کتابهای درسی را شروع خواهیم کرد اظهار کرد: امسال در طرحی آزمایشی ثبت نام کتب پیش دانشگاهی در کشور و کتب ابتدایی در شهر تهران به صورت اینترنتی انجام شد.

وی افزود: کتابهای دوره اول و دوم متوسطه همراه با اجزای بسته آموزشی از طریق کتابفروشی‌ها توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی درباره وضعیت برنامه درس ملی در برنامه ششم توسعه گفت: در برنامه ششم توسعه با توجه به سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری، یکی از اقداماتی که حتما مدنظر است بحث تداوم تحول در آموزش و پرورش است.

محمدیان ادامه داد: انتظار داریم امکانات لازم برای ایجاد موقعیتهای یاددهی و یادگیری بر اساس برنامه درس ملی در آموزش و پرورش انجام شود و برنامه ششم بتواند این امکان را فراهم کند.

وی درباره آموزش ضمن خدمت معلمان نیز اظهار کرد: تربیت مدرسان استانی در تهران آغاز شده و دهه آخر مرداد دوره‌های ضمن خدمت معلمان پایه پنجم و نهم که کتاب‌های جدیدالتالیف دارند، کلید می خورد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب